Handel i UsługiRóżne i InneUGSA.PL

Fotoobraz na płótnie – idealny prezent dla bliskiej osoby

Fotoobraz na płótnie – idealny prezent dla bliskiej osoby

Foto obrazy

Podarować komuś prezent na miarę jego marzeń to zwykle rzecz dość trudna. Sądząc po zwrotach do sklepów w okresie poświątecznym, można zaryzykować stwierdzenie, że trafienie w wyrafinowany gust nawet najbardziej znanej nam osoby – to duża sztuka.

Strzał w dziesiątkę

Decydując się na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, należy dobrze się zastanowić czy obdarowany naprawdę ucieszy się z prezentu, czy przyjmie go jedynie grzecznościowo, by nie robić przykrości darczyńcy, a potem schowa go głęboko w szafie. Na szczęście istnieje kilka propozycji prezentów, które z pewnością nie zostaną odrzucone, a wręcz przeciwnie – zostaną umieszczone na honorowym miejscu. Jest to foto obraz na płótnie.

Precyzja i nowoczesność

Nowoczesne obrazy to najmodniejszy trend w dodatkach dekoracyjnych każdego mieszkania. Dzięki odpowiedniej technice drukarskiej fotoobraz na płótnie ma wyjątkowo dobrze odwzorowany wzór, kolory nie blakną od słońca, a brak ram sprawia, że obraz wydaje się bardzo lekki. Do drukowania foto obrazów używa się profesjonalnego płótna malarskiego Canvas. Na zazwyczaj sosnową ramę, nakłada się gotowy, wydrukowany obraz, a następnie brzegi płótna zakłada się pod ramę. W ten sposób szkielet jest niewidoczny, natomiast foto obraz na płótnie, przez podwinięcie brzegów, wydaje się być trójwymiarowy.

Własne zdjęcie czy krajobraz?

Drukarnia obrazów dysponuje mnóstwem zdjęć, spośród których można wybrać odpowiednie dla siebie, typu: pejzaż, roślina, budowla lub zjawisko atmosferyczne, a także zlecić wydrukowanie foto obrazu z własnego zdjęcia. Komputer przekazuje drukarce wzór do wydrukowania, a gdy wszystkie obliczenia i polecenia zostaną zaakceptowane – urządzenie przystępuje do pracy.

Fotoobrazem na płótnie można obdarować każdą osobę – rodzicom sprawi przyjemność widok całej rodziny w chwilach radości, dziadkowie na co dzień będą mieli wydrukowany obraz z podobiznami wnuków, a młode małżeństwa chętnie zawieszą na ścianie ślubną pamiątkę w postaci pięknego foto obrazu.

Fotoobraz ze względu na swoje piękno i wyjątkową oryginalność może dekorować każde pomieszczenie – salon, sypialnię czy gabinet, a w każdym z tych pomieszczeń będzie stylową i niebanalną ozdobą.

Fotoobrazy drukowane na płótnie z własnego zdjęcia

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *