Gastronomia i HotelarstwoRóżne i Inne

Hotele, w których warto spędzić święta Bożego Narodzenia

Hotele, w których warto spędzić święta Bożego Narodzenia

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi świąteczne wyjazdy. Dlatego też wiele hoteli i pensjonatów przygotowało ciekawe oferty dla całych rodzin. Święta spędzone poza domem to świetna alternatywa dla osób, które lubią relaks w ciepłej rodzinnej atmosferze, ale bez męczących przygotowań i porządków.

Święta Bożego Narodzenia w hotelu Aurora

Wśród miejsc, które stały się bardzo popularne na świąteczne wyjazdy, wymienić można hotel Aurora w Międzyzdrojach. Jest on często wybierany ze względu na mnóstwo ciekawych rozrywek dla dzieci i rodzinną atmosferę. Uroczysta kolacja wigilijna, wizyta św. Mikołaja i koncert kolęd, należą do atrakcji pakietu świątecznego hotelu. Co ważne, zapewnione jest pełne wyżywienie i możliwość korzystania z basenu, jacuzzi, sauny, zabiegów SPA czy kręgielni. Nie bez znaczenia jest również prawdziwy nadmorski wypoczynek.

Boże Narodzenie hotel Mikołajki

Ten luksusowy hotel, pięknie położony na środku Jeziora Mikołajskiego, to doskonałe miejsce na święta Bożego Narodzenia. Na dzieci czeka tam wiele atrakcji i konkursów, a na dorosłych wspaniały wypoczynek w hotelowym SPA: zajęcia fitness, zapachowe seanse w saunie czy okłady błotne. Oczywiście w wieczór wigilijny czekać będzie na wszystkich uroczysta wieczerza z tradycyjnymi potrawami, Mikołajem i śpiewaniem kolęd.

Wigilia w hotelu Domaniowski

Święta w Pałacu Domaniowskim to jednak najlepszy pomysł. Za wyborem tego miejsca na świąteczny wypoczynek przemawia nie tylko piękne położenie pałacu nad malowniczym Zalewem Domaniowskim, ale także bogata oferta samego hotelu. Dla gości przygotowane są przytulne i komfortowe pokoje z dostępem do internetu i telewizorem LCD, bezpłatne WiFi i czynna całą dobę recepcja. Bezpieczeństwo samochodów na parkingu zapewnia monitoring. Wśród ofert dla gości wymienić można saunę, centrum fitness, zaplecze SPA z wanną z hydromasażem, a dodatkowo dostępne są profesjonalne masaże i zabiegi kosmetyczne. Goście mogą też pograć w bilard lub minigolfa.

Boże Narodzenie w Pałacu Domaniowskim to mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, a wśród nich:

  • 4 noclegi od 22 do 26 grudnia, w komfortowym pokoju z powitalną niespodzianką,
  • tradycyjna wigilia z 12 potraw,
  • smaczne i zdrowe śniadania i obiadokolacje,
  • wigilijne warsztaty plastyczne (wykonanie ozdób choinkowych),
  • warsztaty kulinarne dla dzieci,
  • wspólne ubieranie choinki i spotkanie z Mikołajem,
  • gry i zabawy pod opieką hotelowej cioci,
  • relaks dla dorosłych w Strefie Wellness.

Jak widać, oferta Pałacu Domaniowskiego jest zdecydowanie najlepsza, na pewno warto ją wziąć pod uwagę planując wyjazd na święta.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *