Gastronomia i Hotelarstwo

Hotele we Wrocławiu – sprawdzamy, który wybrać

Hotele we Wrocławiu – sprawdzamy, który wybrać

Wrocław jest miastem coraz częściej odwiedzanym przez turystów. Stolica Dolnego Śląska ma bardzo wiele do zaoferowania. Fanów zwierząt ucieszy na pewno najstarsze w Polsce Zoo, na terenie którego otwarte zostało jedyne na świecie oceanarium, przedstawiające faunę Afryki.

Stosunkowo nową atrakcją jest również centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis. Ponadto podczas spacerów, nie można zapomnieć o miejscach takich jak wrocławski rynek, Hala Stulecia, Ostrów Tumski, czy Ogród Japoński. To piękne miejsca, które można zobaczyć o każdej porze roku. By móc skorzystać z atrakcji oferowanych przez Wrocław, warto wcześniej zorientować się w bazie noclegowej.

Hotel Wieniawa

Hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, co umożliwia swobodne korzystanie ze wszystkich atrakcji, które oferuje Wrocław. Oferowane pokoje są w wysokim standardzie. Wyposażone zostały w bezpłatne wifi oraz TV. Hotel oferuje aż 161 pokoi, w których zakwaterowanie znaleźć może 278 osób. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja Wieniawa, gdzie w pięknych, klimatyzowanych salach, można zjeść smaczny posiłek. Hotel Wieniawa należy do sieci AMW Hotele, która posiada sieć 15-stu hoteli w największych miastach w Polce. Jest to gwarancją wysokiej jakości i dlatego wybór tej lokalizacji będzie najlepszą decyzją.

Hotel Vega

Na uwagę zasługuje również Hotel Vega, znajdujący się na ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu. To dobra lokalizacja dla miłośników ciszy i spokoju, gdyż położony jest on z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Zapewnia on bardzo dobre warunki do relaksu. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego internetu wifi. Od dworca kolejowego, hotel dzieli odległość niespełna 4 km. Zmotoryzowani mogą natomiast pozostawić swoje pojazdy na monitorowanym parkingu hotelowym.

Wrocław oferuje możliwość wspaniałego spędzenia wolnego czasu dla każdego, zarówno rodzin z dziećmi, jak i romantycznego wyjazdu we dwoje. Dlatego już dziś warto rozejrzeć się odpowiednim noclegiem i zaplanować swój pobyt w tym pięknym, oferującym całą masę atrakcji mieście.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *