UGSA.PL

Koszulka z własnym nadrukiem w prezencie

Koszulka z własnym nadrukiem w prezencie

Koszulki z wlasnym nadrukiem

Uwielbiamy dawać i dostawać prezenty. To fantastyczny sposób, dzięki któremu możemy sprawić swoim bliskim wielką przyjemność. Wręczamy prezenty z okazji urodzin, imienin, rocznic lub bez powodu. Te ostatnie są najbardziej cenione, ponieważ udowadniają jak bardzo zależy nam na drugim człowieku. Nie trzeba jednak wydawać kroci i obciążać domowego budżetu, aby móc sprawiać radość. Dziś przedstawimy Wam kilka sposobów na ciekawe motywy, które mogą znaleźć się na prezentowanej koszulce z indywidualnym nadrukiem!

Macie swoje ulubione motto?

Na koszulkach mogą znajdować się nie tylko zdjęcia, ale również napisy. Jeśli znasz cytat (cudzy lub Wasz własny), który mógłbyś umieścić na tkaninie warto to wykorzystać. To z pewnością jeszcze bardziej umocni Wasze relacje. Pamiętaj! Jeżeli cytat należy do sławnej postaci należy umieścić pod nim jej nazwisko.

A może wspólne zdjęcie?

To najpopularniejszy motyw, który zwykle można znaleźć na koszulkach z indywidualnym nadrukiem. Co ciekawsze, decydując się na takie rozwiązanie nie musisz martwić się o naruszanie praw autorskich do fotografii. Pamiętaj, aby zdjęcie było dobrej jakości. Tylko w taki sposób uzyskasz zadowalający efekt produktu finalnego.

Prezent z „jajem”

Żart, oczywiście dobry żart, zawsze jest ceniony. Możesz umieścić na koszulce dowcip, fotografię przedstawiającą jakąś śmieszną fotografię (pozyskaną z legalnego źródła) lub napis, który zawsze będzie wywoływał na twarzy obdarowywanej osoby szczery uśmiech.

Mamy jeszcze kilka rad, których warto przestrzegać

Korzystając z usług firmy, która zajmuje się nanoszeniem druku na odzieży powinniśmy uprzednio dowiedzieć się wszystkiego na temat stawianych wymagań. Każde przedsiębiorstwo pracuje na innych maszynach w związku z tym znaczenie może mieć nie tylko jakość projektu, ale również jego wielkość. Część drukarni posiada na swoich stronach internetowych darmowe kreatory, z których warto korzystać. Są to proste i intuicyjne narzędzia, dzięki którym przebrniesz przez cały proces projektowania bez trudu, nawet jeśli na co dzień nie zajmujesz się grafiką.

Pamiętaj również o tym, aby zamawiać z odpowiednim wyprzedzeniem. Na przygotowanie odzieży potrzeba trochę czasu a dobre, renomowane firmy często mają ogrom pracy, dlatego pracownicy nie będą mogli zagwarantować Ci ekspresowej realizacji. Dolicz również czas potrzebny na ewentualną przesyłkę.

Zalecamy również, aby kupować odzież dobrej jakości. Najlepiej jeśli koszulka będzie wyprodukowana z dużej ilości naturalnej bawełny, dzięki czemu przetrwa w nienagannym stanie przez długie lata.

Koszulki z własnym nadrukiem

Udostępnij