Turystyka i Rekreacja

Akcesoria i wyposażenie do siłowni

Akcesoria i wyposażenie do siłowni

Urządzenie i wyposażenie siłowni czy sali do ćwiczeń fitness pociąga za sobą spory koszty. By nie przepłacać należy przestudiować oferty firm zajmujących się sprzedażą, przyrządów i urządzeń do ćwiczeń.

Polecany sprzęt do fitness

Sprzęt fitnessSprzęt fitenss to nieco łagodniejsze urządzenia niż profesjonalny sprzęt do siłowni, na którym trenują przeważnie sportowcy. Najpopularniejsze w fitness są podnóżki „step fitness” pomagające ćwiczyć mięśnie nóg i pośladków, a ich modułowa konstrukcja pozwala na podnoszenie i obniżanie wysokości. Ceny nie są wysokie i zaczynają się od około 50 złotych.

Nie mniej popularnym urządzeniem fitness jest bieżnia treningowa. Znakomity przyrząd do biegania, pozwala na regulację prędkości, zaopatrzony w różne funkcje kontrolujące dystans, prędkość, nachylenie pasa biegowego, spalone kalorie i inne. Ceny kształtują się na poziomie od 500 złotych wzwyż.

Rowerek treningowy znany jest wszystkim. Profesjonalne rowerki posiadają wiele funkcji takich jak odczyt spalonych kalorii, prędkość, pokonany dystans i wiele innych w zależności od modelu. Ceny rowerków mają dużą rozpiętość – od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy.

Akcesoria do fitness

Wśród sprzętu do fitness i do siłowni znajdziemy również ławeczki do ćwiczenia mięśni brzucha, hantle, hantle kettlebell, piłki, steppery mechaniczne, batuty, trampoliny i inny drobny sprzęt, który również bardzo chętnie jest używany.

Atlasy i inne urządzenia siłowe

Sprzęt na siłownie

Wyposażenie siłowni wymaga bardziej profesjonalnego sprzętu. Znajdziemy tam przede wszystkim bardziej lub mniej rozbudowane atlasy, przeznaczone do ćwiczeń większej ilości mięśni jednocześnie, wioślarze, trenażery, profesjonalne orbitreki, różnego rodzaju ławki pod sztangi, rowery spinningowe magnetyczne, rowery z oporem powietrza, platformy wibracyjne i wiele innych urządzeń.

Ceny ich są wysokie, za jedno urządzenie trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych, ponieważ to sprzęt dla zawodowców, wykonany z materiałów najwyższej jakości i przystosowany do dużych obciążeń. Producenci sprzętu fitness i do siłowni starają się, by ich sprzęt był sprawny, a wykonywane na nim ćwiczenia odnosiły zamierzone rezultaty.

Sprawdź ofertę: Apus-Sports.pl – Producent sprzętu sportowego na siłownię.

Udostępnij