Gastronomia i Hotelarstwo

Boże Narodzenie w Pałacu Domaniowskim

Boże Narodzenie w Pałacu Domaniowskim

Powolutku nadchodzi jesień, dni stają się coraz chłodniejsze i coraz krótsze. Niedługo nadejdzie zima, ale to, na co czekamy w zimie z niecierpliwością to Święta Bożego Narodzenia.

Rodzinne spotkania

Większość chrześcijan w tym katolików, podchodzi do świąt z całą powagą szanowania tradycji. W każdym domu ubiera się choinkę, przygotowuje kolację wigilijną, rozdaje prezenty, a o północy wierzący udają się na pasterkę.

Pierwszy i drugi dzień świąt spędzany jest przeważnie na przyjęciach rodzinnych lub odpoczynku.

Jednak nie wszyscy lubią przedświąteczne zamieszanie, celebrowania porządków przedświątecznych, biegania po sklepach i mnóstwa innych czynności, które tak naprawdę potrafią zmęczyć i zniechęcić. Aby uniknąć tego galimatiasu, można przecież spędzić święta pozwalając obsługiwać się innym, a mianowicie na czas Bożego Narodzenia zarezerwować miejsce w eleganckim hotelu.

Boże Narodzenie w Hotelu

Znakomitym miejscem na pobyt świąteczny, będzie Pałac Domaniowski. Jest to wspaniały hotel, znajdujący się we wsi Konary. zaliczany do cennych zabytków Mazowsza. Pałac został pieczołowicie odrestaurowany, przywrócono mu dawną świetność i splendor. Odbywają się tu wspaniałe bale, przyjęcia weselne jak również organizowana jest Wigilia w hotelu jak i święta Bożego Narodzenia.

Na szczególne okazje, przygotowane są pakiety okolicznościowe dla par i pakiety rodzinne. Oferta zaprezentowana na okres świąteczny przedstawia się bardzo ciekawie i wystawnie. W wieczór wigilijny, gwarantowane jest podanie dwunastu tradycyjnych potraw wraz z napojami, a posiłki świąteczne, to specjalne menu, ułożone z najbardziej wyszukanych składników. Profesjonalna obsługa, bezszelestnie poruszająca się po sali restauracyjnej, szybko i prawie niezauważalnie zaserwuje wspaniałe świąteczne dania.

Atrakcje świąteczne dla dzieci i dorosłych.

Samo jedzenie to jeszcze nie wszystko. W ofercie pakietu znajdziemy rabat na usługi ze Strefy Beauty, dostęp do Strefy Wellness i Strefy Fitness, a także bezpłatny parking. Jeśli towarzyszą nam dzieci to i dla nich jest mnóstwo atrakcji, takich jak: ubieranie drzewka bożonarodzeniowego, spotkanie ze Świętym Mikołajem czy warsztaty plastyczne. Pobyt w pięknym i wytwornym pałacu podczas radosnych świąt pozwoli nam odpocząć od szarej codzienności.

Oferta świąteczna Pałacu Domaniowskiego

Udostępnij