Ślub i Wesele

Rozpoczęcie sezonu ślubnego – trendy 2018

Rozpoczęcie sezonu ślubnego – trendy 2018

Ślub w Pałacu Domaniowskim

Długo wyczekiwana wiosna w końcu nastała – Czas, kiedy wszystko budzi się do żucia, gdzie rośliny pięknie zaczynają kwitnąć, pąki na drzewach dają o sobie znać a trawa zaczyna się pięknie zielenić. Tak, wiosna oraz zaraz potem lato, to naprawdę cudowny okres, gdzie również rozpoczyna się sezon ślubny.

Wiosna oraz lato, to miesiące gdzie co tydzień ktoś planuje jakiś ślub i wesele. Może sami macie coś do powiedzenia w tym temacie, a może dopiero planujecie wyznaczyć termin.

Z wielką przyjemnością zaprezentujemy Wam ofertę Pałacu Domaniowskiego, który znajduje się w bliskiej odległości zarówno od Warszawy jak i Radomia. Jesteśmy ekskluzywną placówką, gdzie możemy zorganizować dla Was niezapomniane wesele z Waszych marzeń. Wystarczy tylko, że nam zaufacie, a my postaramy się zrobić wszystko, aby zrealizować Wasze pomysły.

Ślub w Pałacu Domaniowskim

Kto z Was nie marzył o tym, aby tak ważne wydarzenie zorganizować w tak luksusowych wnętrzach? Wasze marzenie może się naprawdę spełnić. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w organizacji tego typu spotkań i podążamy za trendami, które aktualnie obowiązują w danym sezonie ślubnym. Zapraszamy na rozmowę z naszymi konsultantami, którzy zaprezentują Wam nasze wnętrza oraz zaprezentują Wam ogród, gdzie może odbyć się ślub w plenerze.

Ślub w plenerze - Pałac Domaniowski

Taki ślub jest ostatnio bardzo modny. My możemy pochwalić się przepięknym plenerem, gdzie możecie złożyć sobie przysięgę miłości na wieki. My zapewnimy Wam urzędnika stanu cywilnego, który specjalnie do nas przyjedzie. Do tego oferujemy Wam ustawienie krzeseł dla wszystkich osób, odpowiednie ozdoby specjalnie nad Wasze głowy. Przekonajcie się, że wszystko może mieć naprawdę bajkową oprawę. Jesteśmy w stanie zorganizować taki ślub nawet na kilkaset osób.

Wesele w pałacu będzie idealnym podsumowaniem całego ślubu. Zapewnimy Wam wysoką jakość obsługi oraz smakowite dania. Na Wasze życzenia zapewniamy również szereg atrakcji, w postaci występów kabaretów, znanych formacji, pokazy taneczne, gwiazdy ekranu, pokazy sztucznych ogni, quizy kulinarne oraz wiele innych.

Pałac Domaniowski zaprasza!

https://palacdomaniowski.pl/wesela-sluby-plenerowe-okolice-radomia/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *