Ślub i Wesele

Sezon ślubny. Modne przygotowania do ślubu

Sezon ślubny. Modne przygotowania do ślubu

Rozpoczął się na dobre sezon ślubny 2017, a wraz z nim pojawiło się sporo trendów, które mogą ciekawić przyszłe panny młode. Trendy te zmieniają się co rok, a często nawet i jeszcze z większą częstotliwością, co w dużej mierze wynika przede wszystkim ze zmieniających się pór roku i dostosowania mody ślubnej w szerokim tego słowa znaczeniu do tego, jaka panuje aura i jakie są światowe nastroje.

Z tego powodu każdy ślub, nawet jeśli są to uroczystości o podobnym charakterze, które odbywają się w tym samym miejscu, może być całkiem innym. Wystarczy, że z mody ślubnej wybierzemy te elementy, które szczególnie do nas przemawiają, a porzucimy podążanie za trendami bardziej ogólnymi. Sprawdźmy zatem, jakie modne przygotowania do ślubu możemy obserwować w sezonie ślubnym.

Suknia romantyczna

W sezonie 2017 przede wszystkim modne stają się znów suknie romantyczne, tj. w formie rozmaitych księżniczek, w kształcie literatury A, ale również inne, tradycyjne, zwiewne i bardzo delikatne pod względem zastosowanych materiałów. Mogą być one zarówno wykonane z tradycyjnej bieli, jak również w kolorach bardziej ciepłych, np. takich jak nude czy brzoskwiniowy. Dla pań, które cenią sobie niezależność nawet podczas wyboru sukni ślubnej doskonałym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w suknie szarawe czy niebieskawe – mogą być także ciekawie cieniowane, co z pewnością przyciągnie uwagę otoczenia. Ważne jest jednak, ze wracają do łask rozmaite rękawy – i pisząc rozmaite, mamy na myśli właśnie takie. Rękawy mogą być bardzo krótkie albo bardzo długie, to nie jest ważne – modnie jednak będzie, jeśli w ogóle pojawią się w kreacji.

Bukiet koniecznie duży

W tym sezonie najlepsze bukiety to te, które są spore i mają ładną prezencję. Do pięknych, romantycznych sukni wybieramy wiec bukiety wiszące, niezwykle estetyczne, a przy okazji zastępujące nierzadko klasyczną biżuterię. Dobrze jest również dostosować kwiaty do tego, co chcemy mieć w swoich dekoracjach na sali weselnej. Duży bukiet w tym sezonie ślubnym jest zdecydowanie czymś, co musimy mieć – zwłaszcza, że w wielu aspektach będzie on przyciągał uwagę np. przy bardzo skromnej, romantycznej sukni.

Nietypowe obrączki

Coś, na co nie zwracają tak bardzo uwagi goście, a co jest niezwykle ważne dla młodych, czyli – obrączki. Dziś modne są przede wszystkim te, które wyróżniają się swoim wyglądem. Mogą być zdobione dodatkowymi szlaczkami czy posiadać np. odcisk palca małżonka – wszystko to jest dozwolone, dopóki jest romantyczne, indywidualne oraz nietypowe!

Pałac jak z bajki

Wybór miejsca uroczystości ślubnych czy wesela to kolejny z najważniejszych wyborów państwa młodych. Opcji jest kilka: w domu,  w sali, w barze, w restauracji lub w pałacu. Na rynku wyrastają jak grzyby po deszczu firmy zajmujące się organizacją zaślubin i wesel (np. Pałac Domaniowski oprócz hotelu i wielu innych atrakcji posiada ofertę organizacji przyjęć na trenie posiadłości. )

Udostępnij