Ślub i Wesele

Ślub zimą. Co wziąć pod uwagę, aby wesele się nie skończyło fiaskiem?

Ślub zimą. Co wziąć pod uwagę, aby wesele się nie skończyło fiaskiem?

Termin ślubu to bardzo istotna decyzja. Ustalając termin ślubu, najczęściej decydujemy się na miesiące wiosenne i letnie. To zrozumiałe – jest cieplej, przyjemnej. Warto jednak rozważyć i terminy zimowe, bowiem ślub zimą może być równie dobrym wyborem.

Aby ten dzień był niezapomniany, warto wybrać miejsce, w którym goście będą czuli się naprawdę dobrze. Ciekawą opcją jest Pałac Domaniowski. Miejsce, które zachwyca wyglądem wnętrz i podoba się po prostu każdemu. Co jednak nie mniej ważne, przy pałacu jest zachwycający park, w którym nie tylko można zrobić piękne zdjęcia ze ślubu, ale i milo spędzić czas w trakcie wesela. Goście mogą wyjść, przespacerować się po pięknych parkowych alejkach, zaczerpnąć świeżego powietrza. Z pewnością milej będą wspominać wesele w takim miejscu, niż wesele w ciasnej restauracji, z której można wyjść co najwyżej na chodnik przy ruchliwej ulicy. Pałac Domaniowski jest idealnym miejscem na ślub o każdej porze roku. Zimą jednak ma istotną przewagę nad innymi miejscami. Tu minusy ślubu zimą są praktycznie niezauważalne.

Trzeba sobie powiedzieć wprost, że zima to pora szara. Jest ponuro, mokro, brudno. W mieście łatwo o pobrudzenie sukienki błotem pośniegowym. Nietrudno o przypadkowy upadek na śliskim chodniku. Klimat za oknem także nie nastraja pozytywnie. Inaczej jest w takim pałacu. Z okien można podziwiać piękno zimy. Śnieg padający na piękny park, urokliwe alejki parkowe pokryte czystym białym puchem, księżyc i gwiazdy na ciemnym niebie, niewidoczne w świetle latarni dużego miasta.

Warto rozważyć Pałac Domaniowski jako miejsce na ślub i wesele. Zachwycające wnętrza, duże przestrzenie, piękny park w pełni dostępny dla gości, to tylko kilka z zalet tego miejsca. Ślub w pałacu w porównaniu z weselem w restauracji w centrum miasta to same zalety. W restauracji często jest ciasno, wystrój ślubny restauracji jest przygotowywany tylko na taką okazję bowiem poza weselem, co oczywiste, lokal pełni inną funkcję. Czasami widać wręcz, że dekoracje niewiele poprawiły wygląd tego miejsca. Większość restauracji nie zachwyca. Piękno pałacu jest stałe. Dekoracje ślubne co najwyżej dodatkowo uzupełnią wspaniały wygląd pomieszczenia, tworząc niezapomniane miejsce, w którym goście weselni będą czuli się bardzo dobrze. Nie można zapominać, że ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto zrobić wszystko, by zły wybór miejsca na wesele nie zniszczył tego dnia.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *