Gastronomia i HotelarstwoUGSA.PL

Pomysł na nietypowe spędzenie Wielkanocy

Pomysł na nietypowe spędzenie Wielkanocy

Czy nie nudzi Cię stara i sprawdzona jak dotąd formuła spędzania Świąt Wielkiej Nocy? Zawsze tak samo wałkowany rytuał, śniadanie u rodziny, które zwykle przeciąga się do kolacji, jak nie biesiadowania do kolejnego dnia. A może tak trochę zaszaleć i zaproponować rodzinie zupełnie inny, ale równie ciekawy sposób na spędzenie Wielkiego Tygodnia?

Sprawdź jaką mam dla Ciebie propozycję. Uwierz mi – jest naprawdę warta przemyślenia! Przede wszystkim zacznijmy od tego, że warto jest modernizować niektóre rytuały oraz stare sposoby, które powielamy każdego roku. Wspólne przeżywanie świąt jest bardzo ważne, jednakże nie powoduje to faktu, że nie można nieco zmienić całą formułę. Nie trzeba przecież rok w rok spotykać się w gronie rodziny w domu wybranej osoby. Po co zwalać się na głowę organizatorowi, narażać go na bardzo duże koszty, godziny spędzone nad przygotowaniami i kolejne dni na sprzątaniu po skończonych świętach? Spróbuj przy najbliższej okazji zaproponować swojej rodzinie spędzenie świąt w…

Hotelu! Bo dlaczego nie? Wiele takich obiektów przygotowuje specjalne oferty dla rodzin na ten okres. Można nie tylko zarezerwować pokoje na kilka noclegów – w tym czasie nie ma konieczności meldowania się w sobotę i wymeldowania w kolejną sobotę, takie miejsca przygotowują noclegu na 3 noce czy pięć. Ponadto, poza samym pokojem, hotele oferują coś jeszcze, co powinno zainteresować wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnego śniadania w gronie najbliższych. Śniadania świąteczne są również przygotowywane dla dużych grup rodzinnych. Można skorzystać z przeróżnych wariancji menu – dla tradycjonalistów nie zabraknie jajek z majonezem, białego barszczu czy kiełbasy. A dla osób, które pragną nieco zaszaleć – bo dlaczego nie? Można zorganizować śródziemnomorskie specjały jak krewetki, ośmiorniczki i pyszne zupy.A może myślisz o czymś orientalnym? I na to znajdzie się specjalna oferta w hotelu.

Spędzanie Świąt Wielkanocnych w hotelu może się okazać antidotum dla całej rodziny. Nikt nie będzie zobowiązany do samodzielnego przygotowywania biesiady, każdy będzie czuć się równy i sprawiedliwie będą opłacać za cały pobyt. Tym samym święta będzie można spędzić w miłej atmosferze, korzystając z pięknych krajobrazów, smacznych posiłków i bardzo często oferty SPA w danym obiekcie.

Więc dlaczego nie? Chciałbyś zorganizować Wielkanoc w hotelu? W takim razie poznaj Pałac Domaniowski i jego ofertę.

Jeśli podoba Ci się pomysł i chcesz podobnie spędzić święta Bożego Narodzenia zajrzyj TUTAJ

Udostępnij

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.