Różne i InneUGSA.PLZdrowie i Uroda

Wyposażenie siłowni – hantle firmy Apus Sport

Wyposażenie siłowni – hantle firmy Apus Sport

Apus-sports.pl

Kompletując sprzęt do siłowni często zastanawiamy się jaki sposób będzie najlepszy: wzorowanie się na innych tego typu obiektach czy zasięgnięcie rad profesjonalnych trenerów.

Innym dylematem jest rodzaj sprzętu – powinien być profesjonalny w całym tego słowa znaczeniu czyli taki, na którym będą ćwiczyć głównie zawodowcy, czy też mogą to być urządzenia uniwersalne, które zadowolą wszystkich miłośników wysiłku fizycznego. Przede wszystkim należy zaoferować bogatą ofertę planu treningowego z uwzględnieniem różnorodnych urządzeń i dopiero na tej podstawie przystąpić do ustawiania wybranego sprzętu. Należy pamiętać, że gwarancją bezpiecznego użytkowania są urządzenia pochodzące ze sprawdzonych i legalnych źródeł.

Sprzęt Apus Sports

Najlepszym zabezpieczeniem jest pozyskiwanie wprost od producenta wysoko jakościowego sprzętu do siłowni i sal fitness. Jednym z uznanych producentów i dystrybutorem profesjonalnych i precyzyjnie wykonanych urządzeń i sprzętu fitness jest firma Apus Sports. Jest to prężnie działająca firma, a dzięki świetnej organizacji działów zamówień, rozwoju i produkcji każde zlecenie jest szybko i precyzyjnie realizowane.

W bogatej ofercie firmy można znaleźć sprzęt sportowy typu:

  • akcesoria do fitness typu piłki, hantle, kettlebels, maty do ćwiczeń, steppery i inne,
  • sprzęt do treningu funkcjonalnego,
  • wolne ciężary i sprzęt dla kulturystów czyli hantle, sztanga i akcesoria dodatkowe.

Hantle chromowane

Wygodne w użyciu hantle chromowane do doskonała oferta doposażenia każdej siłowni. Ich chromowana, jednolita powłoka zapobiega powstawaniu nieestetycznych, a co najważniejsze – niebezpiecznym odpryskom stosowanej powłoki w hantlach powlekanych. Hantle chromowane są w zróżnicowanej wadze od 1 do 10 kilogramów, przy czym waga ich wzrasta o 1 kilogram. Hantle te mają wygodny w trzymaniu ergonomiczny uchwyt, gwarantujący dobry chwyt całą dłonią. Polecane są do intensywnego treningu. Sprzęt ma gwarancję producenta wynoszącą 24 miesiące od daty sprzedaży.

Akcesoria dodatkowe

Na wyposażeniu profesjonalnej siłowni oprócz sprzętu marki Apus Sports powinny się znaleźć również akcesoria pomocnicze jak na przykład stojak do hantli chromowanych. Wykonany z mocnego i odpornego na urazy mechaniczne materiału, pomieści dziesięć par hantli, co pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w jego otoczeniu. Firma Apus Sports oferuje sprzęt tylko najwyższej jakości, opatrzony jest gwarancją. Firma przykłada dużą wagę do bezpiecznego użytkowania jej sprzętu, dlatego też wyroby cechują się solidnością wykonania, estetyką i dużą funkcjonalnością.

Apus-sports.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *